Ajurvéda TARIKA AKNÉ 50g

Bylinný prášek - maska na akné - výrazné zlepšení za 10 dnů. Unikátní 100% přírodní přípravek z bylin a minerálů na akné a nečistou pleť.

Můžeme doručit do:
3.6.2024
1 - 3 dny
Kód: 4171
Značka: Tarika, Indie
235 Kč
Kategorie: Kosmetika

Bylinný prášek na akné- výrazné zlepšení za 10 dnů

Tarika akné je unikátní 100% přírodní přípravek z bylin a minerálů na akné a nečistou pleť. Bezpečné a účinné u dětí i dospělých na všechny typy pleti s výsledkem již během 10 dnů.

Kožní problémy, kde se Tarika akné doporučuje:
- akné
- rosacea
- vyrážka
- skvrtny tmavé i červené

Pravidelným používáním Tarika akné se lze zbavit dlouhodobých potíží. Tarika Akné nejen odstraňuje akné a vyrážku a čistí pleť, ale také vyživuje a vyhlazuje pleť. Též odstraňuje pozůstatky po akné (jizvy). Vyvážené složení bylin a  minerálů nemá žádné nežádoucí účinky.

Složení:
- Achoras Calumas      6%
- Embelic Myrobalans  5%
- Taxus Bacata              3%
- Myristica Officinalis  1.8%
- Cyprus Rotundous  1.4%
- Myrobalans               1.2%
- Myrobalan Bellerica 1.2%
- Santalum Album         1%
- Curcuma Aromatica 0.5%
- Embelia Ribes          0.3%
- Berperis Aristata       1.1%

Použití: 1/3 čajové lžičky Tarika Akné prášku nasypte do malé misky. Přidejte trochu mléka nebo vody a rozmíchejte na kašičku. Naneste na tváře, nos, čelo (pozor na oči), bradu a/nebo jen postižené částí pleti. Při nanášení jemně vmasírujte. Nechejte zaschnout a působit nejméně 25 minut. Pak omyjte vodou a otřete ručníkem do sucha. U akné chronického a staršího aplikujte 2x denně.
Doporučujeme vnitřně užívat přípravek B-Skin, 2 kapsle se snídaní a 1-2 kapsle s večeří.

Obsah: 
50 g

Organický bylinný přípravky nejvyšší kvality. Čistý přírodní přípravek bez chemického a biologického znečištění. Výrobek 100% přírodní, splňující nejpřísnější mezinárodní standardy. Bez konzervačních látek, umělých barviv, chemikálií a pesticidů.

Kvalita je potvrzena světovými certifikáty (na rozdíl od většiny jiných přípravků a čajů na trhu): ISO 9001 : 2000 - celosvětový certifikát kvality, EKOCERT - evropský certifikát organické kvality, GMP - správná výrobní praxe, USDA Organic - certifikát amerického Ministerstva zemědělství o organické kvalitě), SQF - bezpečné kvalitní potraviny, HACCP – systém kritických bodů , USDA (Americké ministerstvo zemědělství), Košer kvalita

Doporučuje MUDr. David Frej

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu