Vzhledem k situaci s koronavirem, zvýšené poptávce po produktech a zavření některých skladů našich dodavatelů, prosíme o trpělivost při vyřizování vašich objednávek. Budeme se snažit je vyřizovat v co nejkratším termínu.

Egyptský růžový jíl Hydratace 100g

Hydratace pro tělo i obličej, jedno z tajemství trvalé krásy Kleopatry. Minerální složení a vynikající absorpční schopnosti, ideální pro suchou pokožku.

1 - 3 dny
Kód: 13776
Značka: TML a.s.
50 Kč
Kategorie: Kosmetika

Egyptský růžový jíl, hydratace pro tělo i obličej, jedno z tajemství trvalé krásy Kleopatry. Jeho jedinečnost spočívá v jedinečném minerálním složením a vynikající absorpční kapacity. Růžová jíl je ideální pro suchou pokožku, má tónovací a hydratační vlastnosti. Koupel s růžovým jílem zmírní únavu, tónizuje a zvláčňuje pokožku těla.

Kosmetická maska:
potřebné množství hlíny ředí vodou v poměru 1: 1, důkladně se promísí do hladka, smetanové podoby. Naneste masku na obličej a tělo. Po 5 - 10 minut opláchněte teplou vodou bez mýdla. Doporučuje se po aplikaci masky nanést na kůži výživný krém.

Koupel s růžovým jílem:
100 200 g jílového prášku zředíme v teplé vodě, v nekovové nádobě, poté přidáme směs do vany. Doporučená doba trvání koupele je po dobu 20 - 30 minut. Koupel s růžovým jílem zmírní únavu, tónizuje a zvláčňuje pokožku těla.

Upozornění: Pouze na vnější použití.

Ingredients: Kaolin (Rose Clay)

Země původu: Rusko

Balení: 100 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: